Logo for Ving
Se dine sparte hotell

Aquajoy badeland nær Side

Aquajoy er et stort badeland like utenfor Side, med basseng og vannsklier. Kom deg enkelt frem og tilbake med vår utflukt dit. Busstransport og inngang er inkludert.

    Hurtigfakta

  • Ukedag:
    Onsdag
  • Varighet:
    Heldagsutflukt ca. kl 10.00–15.00
  • Pris:
    45 EUR pr. voksen, 40 EUR pr. barn.

    Inngang til badelandet og busstransport er inkludert. Barnepriser gjelder barn 4–12 år. Barn 0-3 er gratis.
  • Språk:
    Engelsktalende guide.
  • Lurt å ha med:
    Solkrem, håndkle, badetøy og kontanter.
  • Mer:
    Bussreisen mellom Alanya og badelandet tar ca. en time.
  • Slik bestiller du:
    Hvis utflukten kan forhåndsbestilles før avreise, vil den komme opp under tilvalg når du bestiller reisen. Du kan også bestille den på "Min side", dersom du allerede har bestilt en reise. Hvis det fortsatt er ledige plasser, kan du også bestille utflukten hos Vingvertene på reisemålet.
Om morgenen kjører vi fra hotellene i Alanya til Aquajoy, som er et badeland like utenfor Side. Når vi kommer frem har du hele dagen til å utforske badelandet på egen hånd. Her er det mange vannsklier for alle smaker, og flere ulike basseng for både lek og svømming.

Blir du sulten er det bare å slå deg ned på restauranten, og vil du koble av er det solsenger både ved bassenget og i skyggen under trærne.
Praktisk informasjon
Praktisk informasjon om utflukter

Hvor blir jeg hentet når jeg skal være med på en utflukt? Hvordan fungerer det med bestilling og betaling? Her finner du alt du trenger å vite om våre utflukter.