SUP-eventyr
Opplev en dag på havet på Stand Up Paddle-brett. Nyt havets turkisblå farge, de vakre klippene og noen timer til havs på ditt eget brett.
- Ukedag:Alle dager. Utflukten starter i midten av april 2025. Kan bli endret anhengig av vær og antall påmeldte.
- Varighet:Halvdagsutflukt , ca. kl. 08.30–12.00
- Pris:60 EUR pr. voksen, 60 EUR pr. barn.
Stand Up Paddle-brett, forfriskninger og transport er inkludert. - Språk:Engelsktalende guide.
- Aldersgrense:For å delta på denne utflukten må du være 6 år eller eldre.
- Lurt å ha med:Vann, caps, badetøy, håndkle og solkrem.
- Mer:Barn som blir med på turen må være gode til å svømme.
- Slik bestiller du:Hvis utflukten kan forhåndsbestilles før avreise, vil den komme opp under tilvalg når du bestiller reisen. Du kan også bestille den på "Min side", dersom du allerede har bestilt en reise. Hvis det fortsatt er ledige plasser, kan du også bestille utflukten hos Vingvertene på reisemålet.
Hurtigfakta
Vi begir oss mot Love Bridge og klippene i utkanten av Ayia Napa. Her hopper vi på at Stand Up Paddle-brett og padler rundt i området. Vi får oppleve herlig utsikt og spennende klipper, ledsaget av bølgenes brus. En herlig formiddag til havs der du styrer SUP-brettet selv. Et eventyr du sent vil glemme.


Praktisk informasjon

Hvor blir jeg hentet når jeg skal være med på en utflukt? Hvordan fungerer det med bestilling og betaling? Her finner du alt du trenger å vite om våre utflukter.